**** WITAJ....... J E S I E N I :-) ****
         
 
 
Advanced Search
   
 
Home Rejestracja FAQ Grupy  
 
 

Forum CZYTELNIA. Lekarze seksuolodzy Wrocław Łódź Poznań Bydgoszcz Kraków Szczecin Strona Główna Wenus. Ginekologia. Zaburzenia nastroju, antydepresanty, jelito drażliwe, nerwic
Wyświetl posty z ostatnich:   
       
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

23.04.2007 18:53:08
Autor Wiadomość
dil



Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 6

Temat postu: Zaburzenia nastroju, antydepresanty, jelito drażliwe, nerwic Odpowiedz z cytatem

witam.
mam problem.
Moze na poczatek powiem, ze przyjmuje leki przeciwdepresyjne(anafranil) oraz lecze sie na zespól jelita drażliwego przyjmujac duspatalin oraz loperamid.
Prócz tego pale papierosy.
Od jakiegos czasu współzyje zmoja dziewczyna, robimy to około 2-3 razy w tygodniua przecietnie 2 razy wówczas.
mój problem polega na tym ze jak zaobserowałem, palac bardzo duzo papierosów około 10-15 dziennie, mam problem z wzwodem tzn.wystepuje on, jednak pojawia sie kropelkowanie dosyc obite, i poźniej on sie osłabia tak ze moge wygiac swojego penisa, a jak choc na chwile przerwe np. penteracje to zdarza sie ze całkowicie opada.
jak jest choc bardzo mały wzwód to jesli udaje sie kontynuowac seks, to dochodze do orgazmu. Jesli pale mniej paipierosów ograniczam od minimum, to zdarzaja mi sie stosunki, kiedy caly czas mam pożadny wzwód, ale zdarzaja sie takie ze na chwile on sie osłabia mieknac nie co, i poźniej wraca twardniejie ale chyba tez nie do konca. jako ze przez moja choroba musze utrzymywac diete, starałem sie pic codziiennie witaminy(plusz) wydaje mi sie ze cos pomoga ze lecz nie do konca.
zaobserowałem równiez, ze własnie kiedy mam obfite kropelkowanie to wówczas mój wzwód sie osłabia. jestem tym zaniepokojony bo nie wiem co robic. mam opory przed pojsciem do seksuologa i wstydze sie, zreszta nie mam pojecia czy potrzeba skierwoanie do tegoz lekarza i znajac polskie darmowe przychodnie pewnie czeka sie miesiacami na wizyty. zreszta co w takiej sytuacji lekarz robi? jakie badania np. wykonuje?
prosiłbym o jakas rade, podczas stosunku wzwód powinien byc cały czas na tym samym poziomie? nie wiem nic, licze na jakis odzew...
pozdrawiam...
 
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      Back To Top  

NASZE GABINETY:
Katowice - Kraków - Łódź- Poznań WCS - Szczecin - Warszawa - Warszawa - Wrocław

23.04.2007 20:35:22
Autor Wiadomość
Kocica



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 466
Skąd: Poznań seksuologia Łódź

Temat postu: Re: Problem z wzwodem... Odpowiedz z cytatem

Leki na depresję mają wpływ na nasze życie seksualne. Niektórym spada libido a inni tak jak w Twoim przypadku mają problemy ze wzwodem. Niestety takie są skutki uboczne stosowania tych leków.
Wizyta u lekarza seksuologa jest zawsze płatna, nie jest refundowana przez NFZ. W Twoim przypadku radziłabym skonsultować się z lekarzem, który przepisał Ci leki antydepresyjne. Może da radę znaleźć jakieś zamienniki, które będą miały słabsze skutki uboczne... Radziłabym również porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu. Może on coś wymyśli. My tutaj możemy jedynie snuć przypuszczenia, co może być powodem twoich problemów.
_________________
www.seksuologia.org.pl
 
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
      Back To Top  

23.04.2007 21:23:22
Autor Wiadomość
gloria



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Seksuologia Gdynia Gdańsk Sopoty

Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Kocicą, leki antydepresyjne osłabiają libido, a u mężczyzny mogą spowodowac problemy potencji. Jednak z tego co pamiętam, są leki, które nie mają wpływu na w.w. . Moze wystarczy zapytać lekarza o zmianę leku? Wiem również, że kombinacja leków może spowodowac wymienione problemy.
_________________
---------------------------
www.bez.stresu.pl
 
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      Back To Top  

24.04.2007 14:58:56
Autor Wiadomość
seksuologia.org.pl



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 442
Skąd: Kraków, Centrum Zdrowia Seksualnego Poznań

Temat postu: Re: Problem z wzwodem... Odpowiedz z cytatem

[quote="dil"]witam.
mam problem.
Moze na poczatek powiem, ze przyjmuje leki przeciwdepresyjne(anafranil) oraz lecze sie na zespól jelita drażliwego przyjmujac duspatalin oraz loperamid.
Prócz tego pale papierosy
...[/quote]

Koniecznie wizyta u seksuologa. Wiele watpliwosci zostanie wykluczonych.Sa tutaj na forum polecani bardzo dobrzy seksuolodzy. Rozwazalabym tez podjecie psychoterapii. Sam antydepresant, owszem podstymuluje ¨Pana do zycia ale nie rozwiaze zrodla pana depresji.

serdecznie pozdrawiam, alina hk
_________________
ahk
A.Henzel-Korzeniowska
Poznań - Kraków
www.seksuologia.org.pl
 
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
      Back To Top  

25.04.2007 17:47:59
Autor Wiadomość
dil



Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 6

Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko ze te leki antydepresyjne przyjmuje nie ze wzgledu na sprawy seuskalne, tylko to zupełnie inna historia zwiazana z jeltiem drazliwym.

na razie postanowiłem rzuci tyton to pomagało, czy mogło byc tak ze nadmiar leków jeszcze takich + duza ilosc tytoniu to powoduje?
lekków depresyjnych na razie nie moge odstawic tudzież próbowac zmienic poniewaz czeka mnie teraz ciezki okres zwiazany z egzaminami i nie chce ryzykowac.
Czy np. jakie postrawy? marhcewki, jajka czytałem tez ze czekolady, pomagaja w tych problemach?
 
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      Back To Top  

26.04.2007 12:22:48
Autor Wiadomość
seksuologia.org.pl



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 442
Skąd: Kraków, Centrum Zdrowia Seksualnego Poznań

Temat postu: na odleglosc niewiele da sie zdzialac Odpowiedz z cytatem

Witam,

Nie moge sie wypowiadac ¨na odleglosc¨co moze Panu pomoc w stresujacej sytuacji. Jesli Pan chce powoli wycofywac sie z antydepresantow to warto postawic na psychoterapie rowniez. Tak tez przypuszczalam, ze antydepresanty stosuje Pan z innego powodu i dlatego osmielilam sie zaproponowac terapie duszy.

serdecznie pozdrawiam, alina hk

dil napisał:
tylko ze te leki antydepresyjne przyjmuje nie ze wzgledu na sprawy seuskalne, tylko to zupełnie inna historia zwiazana z jeltiem drazliwym.

na razie postanowiłem rzuci tyton to pomagało, czy mogło byc tak ze nadmiar leków jeszcze takich + duza ilosc tytoniu to powoduje?
lekków depresyjnych na razie nie moge odstawic tudzież próbowac zmienic poniewaz czeka mnie teraz ciezki okres zwiazany z egzaminami i nie chce ryzykowac.
Czy np. jakie postrawy? marhcewki, jajka czytałem tez ze czekolady, pomagaja w tych problemach?

_________________
ahk
A.Henzel-Korzeniowska
Poznań - Kraków
www.seksuologia.org.pl
 
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
      Back To Top  

18.06.2007 20:55:53
Autor Wiadomość
dil



Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 6

Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.
Zgadza sie moje problemy były zwiazne z przyjmowanie leków antyderpesyjnych...po odstawieniu ich lekarz doradził mi branie leków homoopatycznych...jako ze juz wszystko jest ok, boje sie ze jak zaczne brac te leki problem wróci? Stad moje pytanie czy przy przyjmowaniu leków homopatycznycznych moga pojawic sie jakies problemy jak przy przyjmowaniu leków antydepresyjnych?

Pozdrawiam
 
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      Back To Top  

23.06.2007 09:24:59
Autor Wiadomość
seksuologia.org.pl



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 442
Skąd: Kraków, Centrum Zdrowia Seksualnego Poznań

Temat postu: kojarzenie leków Odpowiedz z cytatem

Tylko lekarz i to doświadczony mający wieloaspektowe spojrzenie na człowieka (np seksuolog) będzie Panu mógł odpowiedzieć na to pytanie w sposób odpowiedzialny. Łączenie leków z innych grup wymaga starannego dobrania. Leki homeopatyczne jak sie okazuje nie są obojetne dla organizmu i ich niewłaściwe dawkowanie również bywa niedobre dla organizmu. Jeszcze raz zachecam do spotkania z doświadczonym specjalistą, który pomoże Panu odpowiedzieć na to pytanie.
serdecznie pozdrawiam, alina hk

dil napisał:
witam.
Zgadza sie moje problemy były zwiazne z przyjmowanie leków antyderpesyjnych...po odstawieniu ich lekarz doradził mi branie leków homoopatycznych...jako ze juz wszystko jest ok, boje sie ze jak zaczne brac te leki problem wróci? Stad moje pytanie czy przy przyjmowaniu leków homopatycznycznych moga pojawic sie jakies problemy jak przy przyjmowaniu leków antydepresyjnych?

Pozdrawiam

_________________
ahk
A.Henzel-Korzeniowska
Poznań - Kraków
www.seksuologia.org.pl
 
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
      Back To Top  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


      Back To Top  

Strona 1 z 1
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004