**** WITAJ....... J E S I E N I :-) ****

Advanced Search

Home Rejestracja FAQ Grupy  

Forum CZYTELNIA. Lekarze seksuolodzy Wrocław Łódź Poznań Bydgoszcz Kraków Szczecin Strona Główna Wenus. Ginekologia. problem ze wczesnym orgazmem

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

08.03.2007 23:54:06
Autor Wiadomość
agathe

Temat postu: problem ze wczesnym orgazmem Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mam pewien, właściwie typowy problem. Chodzi o wczesny orgazm. Często jest tak, że już podczas gry wstępnej ja szczytuję, albo po kilku ruchach już jestem "po". Na tyle to jest niekomfortowa sytuacja, że po orgazmie nie mam już ochoty na sex. Być może nie mam się czym przejmować, bo współżycie dopiero zaczynam (tzn. z tym partnerem. Wcześniej było 3 i nie miałam takich problemów, problemem był jedynie brak orgazmu). Kochaliśmy się dopiero dwa razy, ale sytuacji bliskich było więcej, kończyły się one jednak moją przyjemnością... :lol:
Za pierwszym razem orgazm miałam podczas gry wstępnej i tylko czekałam, aż skończymy, a za drugim - po kilku ruchach... Być może problem tkwi w zbyt długim wstępie, ale i to zaczęłam eliminować.
Proszę o odpowiedź - co zrobić, żeby przedłużyć pieszczoty, kochanie się?
Z góry dziękuję za odpowiedź Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
      Back To Top  

NASZE GABINETY:
Katowice - Kraków - Łódź- Poznań WCS - Szczecin - Warszawa - Warszawa - Wrocław

09.03.2007 12:41:26
Autor Wiadomość
joasia

Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy zaczynałam, to miałam ten sam problem co Ty Wink

Spotkałam się już z wieloma młodymi dziewczynami, które skarżą się na zbyt szybki orgazm i brak ochoty na sex po nim.
Z nami pewnie jest podobnie jak w przypadku mężczyzn, którzy zaczynają współżycie z nową partnerką, więc na razie się nie przejmuj, tylko bądź cierpliwa Wink

Ja np. zawsze po orgazmie prosiłam chłopaka o delikatniejsze pieszczoty, a kiedy troszkę ochłonęłam (głównie chodzi tu o to aby odpoczęła łechtaczka, bo ona jest najwrażliwsza) to mogliśmy kontynuować zabawę Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      Back To Top  

09.03.2007 16:59:48
Autor Wiadomość
Kocica

Temat postu: Re: problem ze wczesnym orgazmem Odpowiedz z cytatem

To, co opisujesz jest niestety normalne u ludzi, którzy rozpoczynają "prawdziwe życie". Tego się trzeba nauczyć.
Piszesz, że wcześniej miałaś 3 partnerów, którzy nie doprowadzali cię do orgazmu. W przypadku teraźniejszego partnera osiągasz orgazm, ale zbyt szybko (wg ciebie). Prawdopodobnie ten mężczyzna tak mocno na ciebie oddziałuje (mocniej niż wcześniejsi).
Pamiętaj o tym, że to najczęściej kobietom jest ciężko przeżyć orgazm, panom łatwiej. Jeśli odlatujesz podczas gry wstępnej zawsze można zwolnić tempo, pieścić się czule omijając łechtaczkę, głaskać, całować.
Z czasem sama zaczniesz wpadać na zwariowane pomysły. Gdy Ty będziesz już po, możesz zająć się partnerem, tak byście później skończyli razem.
Nie zapomnij o najważniejszym - sex ma sprawiać Wam obu przyjemność, radość z bycia bardzo blisko siebie.
Nie denerwuj się, z czasem wszystko się unormuje!?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
      Back To Top  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu